Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Marotta zbulon emrit e yllit që do të largohet nga Interi

Shefi ekzekutiv i Interit Beppe Marotta ka zbuluar së fundi se Radja Nainggolan do të largohet nga Interi dhe se…

Rummenigge zbulon trajnerin e ardhshëm të Bayernit

Shefi i Bayernit të Munichut Karl-Heinz Rummenigge ka folur për atë se kush mund ta drejtojë gjigantin bavarez në të…
error: