Barcelona vendos për të ardhmen e Alonsos

Barcelona ka marrë sot një vendim të rëndësishëm për të ardhmen e mbrojtësit të krahut, Marcos Alonso. Barcelona e ka…

Rinovimi i kontratës së Alonsos, ja vendimi i Xavit

Xavi thuhet se ka dhënë dritën e gjelbër për t’i dhënë mbrojtësit të Barcelonës, Marcos Alonso, një zgjatje të kontratës…

Barcelona në epërsi kundër Plzen, shënon Alonso – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes skuadrës së Plzen dhe Barcelonës, ku kjo e fundit e ka gjetur golin…

Legjendat e Liverpoolit mposhtin ata të United, shkëlqejnë Alonso e Berbatov

Futbollistët legjendarë të Liverpoolit dhe ata të Manchester United u përballën sot në kuadër të ndeshjes së kthimit të turneut…

E konfirmuar, Alonso kalon te Barcelona e Aubameyang te Chelsea

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Barcelona dhe Chelsea kanë arritur sot marrëveshje të plotë sa i përket…