Gruaja shtatzënë zbulon se është alergjike ndaj fëmijës së saj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Angli. Mediat e huaja, bëjnë me dije se një grua shtatzënë ka treguar…

Vodhi një orë, arrestohet algjeriani

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Algjerisë, pasi i njëjti dyshohet se ka vjedhur një orë në vlerë…

Sfondi psikosomatik i alergjive sezonale

Alergjia është një reagim imun ndaj substancave të padëmshme siç është poleni, dhe simptomat e pakëndshme si teshtitjet dhe rrjedhja…