Bunjaki: Kosova U21 synon rezultate pozitive në tri ndeshjet e radhës

Trajneri i Kombëtares U21 të Kosovës Albert Bunjaki ka folur në një konferencë për media para ndeshjeve para-kualifikuese për kampionatin…

Kosova U21/ Bunjaki publikon listën për dy ndeshjet ndaj Sllovenisë

Kombëtarja U21 e Kosovës këtë muaj rikthehet në skenë, ku do të luajë dy ndeshjet e radhës në kuadër të…

Ndryshimet brenda FFK-së, kjo është pozita e përkohshme që merr Albert Bunjaki

Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Kosovës sot ka mbajtur mbledhjen e radhës kur janë marrë disa vendime shumë…

Albert Bunjaki: Kjo është e vërteta për emrat që po qarkullojnë për postin e trajnerit të Kosovës

Stoli i trajnerit të Kombëtares së Kosovës ka mbetur i lirë që nga dita e mërkurë kur Federata e Futbollit…

Bunjaki flet për pozitën e re në FFK dhe zbulon nëse do ta drejtojë sërish Kombëtaren

Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki është rikthyer për t’u bërë sërish pjesë e Federatës së Futbollit të Kosovës,…

Eroll Salihu e konfirmon pozitën e re të Albert Bunjakit në FFK

Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki është angazhuar edhe zyrtarisht me një rol të ri në Federatën e Futbollit…