​Kryetari i Gjilanit merr dozën e tretë të vaksinës

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni ka marrë sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID-19, me ç`rast u…

​Nesër në Gjilan hapet manifestimi kulturor kombëtar “Flaka e Janarit 2022”

Nesër në Gjilan hapet manifestimi kulturor “Flaka e Janarit 2022”, që organizohet prej 31 vitesh, në nderim të heronjve dhe…

Sot mbahet seanca e Kuvendit Komunal të Gjilanit për të zgjedhur kryesuesin

Asamblistët e Kuvendit Komunal të Gjilanit do të mblidhen sot për të votuar kryesuesin. Mbledhja pritet të fillojë në ora…

Kryetari Hyseni takon krerët e Dritës dhe Gjilanit: Projekti për ndërtimin e stadiumit të përfundojë sa më shpejtë

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka pritur në takim përfaqësuesit e klubeve të futbollit, FC Drita dhe Sc…

Haziri: Alban Hyseni është edhe kryetari im, i premtova që roli ynë ka me qenë konstruktiv

Pas tetë vitesh qeverisje me komunën, sot Lutfi Haziri dorëzoi mandatin tek kryetari i ri i Gjilanit, Alban Hyseni, për…

Hyseni: Rotacioni ishte i pashmangshëm për të sjellë frymën e re për banorët e Gjilanit

Alban Hyseni është betuar sot si kryetar i Komunës së Gjilanit, nga ku tha se për katër vitet e ardhshme…

Hyseni betohet si kryetar i Gjilanit: Do t’i kryejë detyrat me nder, besnikëri dhe në mënyrë të paanshme

Në mbledhjen inauguruese të Kuvendit të ri Komunal të Komunës së Gjilanit, është betuar kryetari Alban Hyseni. Hyseni është betuar…

Betohet sot kryetari i ri i Gjilanit, Alban Hyseni

Sot do të bëhet pranim-dorëzimi i detyrës së kryetarit të Komunës së Gjilanit. Lutfi Haziri do t’ia dorëzoj mandatin e…
error: