Ndeshja e parë pa Koemanin në krye, me këtë formacion luan Barça ndaj Alavesit

Barcelona sonte do ta zhvillojë ndeshjen e parë pas shkarkimit të trajnerit Ronald Koeman dhe do të ballafaqohet me Alavesin…

Barcelona tregohet e pamëshirshme kundër Alavesit

Barcelona është treguar skuadër e fuqishme në duel me Deportivo Alavesin në xhiron e 22 të La Ligas duke e…

Barcelona – Alaves, formacionet zyrtare

Serinë e fitoreve të njëpasnjëshme në kampionat Barcelona kërkon ta vazhdoj edhe sonte në ballafaqimin me Deportivo Alavesin. Skuadra e…

La Liga spanjolle – Programi i ditës së enjte

La Liga spanjolle rikthehet sot me dy ndeshje interesante në kuadër të programit për ditën e enjte. Athletic Bilbao pret…

Dy raste të reja me koronavirus në La Liga

Koronavirusi ka prekur edhe një skuadër të La Ligas. Bëhet fjalë për klubin e Deportivo Alaves, të cilët përmes një…
error: