Aksioni i 13 tetorit për krim të organizuar, arrestohen edhe tre të dyshuar

Pas realizimit të operacionit policor në luftën kundër krimit të organizuar dhe kontrabandës me mallra, të datës 13 tetorit në…

​Kurti për aksionin në veri: Qytetarët të mos bien pre e disa mediave serbe që mbrojnë krimin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, reagoi pas aksionit të sotëm në veri të Mitrovicës duke thënë se i njëjti është…

​Kurti jep detaje për aksionin në veri: Tabelat e përkohshme nuk janë dëshirë e jona, por imponim nga pala tjetër

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se vendosja e reciprocitetit për vendosjen e tabelave të përkohshme nuk është dëshirë…
error: