Identifikohen 45 viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari

Analiza e ADN-së, sapo përfundoi dhe tashmë janë identifikuar 45 trupat e pajetë të aksidentit tragjik që ndodhi një javë…

​Aksidenti tragjik në Bullgari, të lënduarit në gjendje stabile pritet të lirohen në deri në fund të javës

Shtatë të lënduarit nga aksidenti tragjik që ndodhi në Bullgari janë në gjendje stabile dhe deri në fund të kësaj…

​Ahmeti për aksidentin tragjik në Bullgari: Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm

Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm. Kështu ka reaguar kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti për aksidentin tragjik…

Von der Leyen ngushëllon familjet e viktimave nga aksidenti në Bullgari

Pas aksidentit tragjik që ndodhi mëngjesin e sotëm në Bullgari ku nga përplasja e një autobusi humbën jetën 46 persona,…

​Kelmendi: Kroacia ngriti shtab emergjent, kujdes maksimal për të lënduarit

Pas ngjarjes tragjike që ndodhi mëngjesin e së dielës ku humbën jetën dhjetë persona, institucionet e Republikës së Kosovës që…

Aksidenti tragjik në Kroaci, Rama e Basha shprehin ngushëllime për viktimat

Kryeministri  i Shqipwrisw, Edi Rama dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reaguan pas aksidentit tragjik në Kroaci, ku 10…

Aksidenti tragjik në Koshare të Ferizajt, ndalohet një person

Një person është ndaluar sot për 48 orë nën dyshimet se ka kryer veprën penale rrezikimi i trafikut publik, ka…
error: