Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Përrenjas të Shqipërisë

Një 43-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në Përrenjas, ka bërë të ditur Policia e Shtetit shqiptar. Zija Stojna,…

Aksident në rrugën Milot-Morinë, dërgohen në spitalin e Traumës dy shoferët dhe pasagjeri

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Milot-Morinë, në Milot, ku një shofer ka humbur kontrollin e mjetit dhe…

Aksident i rëndë në Grashticë të Prishtinës, pesë të lënduar

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku sot rreth orës 16:00 në Grashticë të Prishtinës. Lajmin për KosovaPress e…

Vetura përplas për vdekje të moshuarën në Devoll

Një aksident me pasojë vdekjen e një të moshuare ka ndodhur sonte në afërsi të fshatit Kuç, Devoll të Shqipërisë.…

Vetura përplaset me zetorin e ngarkuar me rrush, tre të lënduar

Tre persona janë lënduar, njëri prej tyre në gjendje më të rëndë, si pasojë e një aksidenti sot në autostradën…

Aksident në Lushnje-Rrogozhinë, dy pasagjerë në gjendje të rëndë

Një automjet ka marrë flakë dhe ka dalë nga rruga ndërsa ishte në lëvizje në aksin rrugor Lushnje-Rrogozhinë. Mjeti tip…

Aksidenti në Kroaci, 6 të lënduar ende në spital

Kur janë bërë dy javë nga aksidenti tragjik i autobusit në Kroaci, në spitalin e Slavonski Brodit po marrin ende…

​Vdes një person në një aksident në hyrje të Bresalcit në Gjilan

Një person ka humbur jetë në një aksident trafiku që ka ndodhur rreth mesnatës së të mërkurës në rrugën Gjilan-Prishtinë,…

​17-vjeçari humb jetën në një aksident trafiku në Ferizaj

Një 17-vjeçar ka humbur jetën në një aksident që ndodhi mëngjesin e së martës në fshatin Talinovc të Muhaxherëve në…

Aksident në Fier, 6 të lënduar

Gjashtë persona kanë marrë lëndime si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 14:30, në aksin rrugor…