Vdiq personi që ishte aksidentuar në Lipjan

Një burrë që ishte në trajtim në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku ditë më parë,…

Një person goditet në vendkalimin për këmbësor

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Vranjevc. Personi është goditur dje nga një…

Aksident me fatalitet në Prizren

Një këmbësore vdiq sot si pasojë e një aksidenti që ndodhi në Prizren. Lidhur me rastin, ngasësi i automjetit u…

Aksident me fatalitet në Klinë

Një aksident trafiku me fatalitet ka nodhur dje në Klinë. Policia ka informuar se vdekjen e viktimës e ka konstatuar…

Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Lluzhan

Pesë persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti sonte në Lluzhan të Podujevës. Flora Ahmeti, zëdhënëse e…

Aksident në Klinë, lëndohen katër persona

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në fshatin Poterq i Epërm të Klinës.…

Aksident në magjistralen Ferizaj-Gjilan, ka të lënduar

Dy persona janë lënduar sot si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Gjilan. Lajmin për KosovaPress e…

Gjashtë të lënduar në aksident trafiku në Drenoc të Klinës

Nga përplasja mes një veture edhe një furgoni, gjashtë persona kanë pësuar lëndime. Ky aksident trafiku, sipas policisë, ka ndodhur …

Lezhë, ambulanca del nga rruga, katër të lënduar

Katër persona mbetën të lënduar, mes tyre dhe një infermier, pasi autoambulanca, me të cilën po udhëtonin doli nga rruga…

​Aksident ne Pejë, humb jetën motoçiklisti

Paraditen e së shtunës, rreth orës 11:00, ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Beteja e Loxhёs” nё Pejë, ku…