Tre të lënduar në aksidentin rrugor në Lluzhan

Tre persona kanë marrë lëndime fizike si pasojë e një aksidenti të komunikacionit në Lluzhan të Podujevës. Zëdhënësja e policisë…

Lëndoi një person në aksident, ik nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës ka konfiskuar sot një veturë, e cila ishte përfshirë në një aksident trafiku më 10 janar 2022…

Aksident trafiku në Drenoc të Klinës, dy të lënduar

Dy persona kanë marrë lëndime të lehta fizike si pasojë e një aksidenti të trafikut ndërmjet një autobusi dhe një…

Një këmbësor goditet nga vetura në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Marevcit” në Prishtinë. Njëra nga veturat ka goditur edhe një këmbësor,…

Një 14-vjeçar humb jetën në një vetaksident në Studençan

Një 14 vjeçar ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti sot në Studençan të Suharekës. Lajmin për KosovaPress e ka…

E zë poshtë autobusi që po rregullonte, vdes 54-vjeçari në Lushnje

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në fshatin Karbunarë e Vogël të Lushnjes. Mësohet se një 54-vjeçar…

Pamjet e aksidentit të frikshëm në Milot: Mbajtësja e fëmijës që vdiq përfundon në rrugë

Top Channel ka siguruar pamjet e aksidentit të frikshëm që ndodhi pasditen e sotëm në Milot -Rrëshen. Aty duket se…

Aksident i rëndë në Milot, vdes një fëmijë

Një aksident ku janë përfshirë tri makina ka ndodhur sot në Milot. Mësohet se janë përplasur një automjet Smart me…

Dy të vdekur në një aksident trafiku në Zajm të Klinës

Dy persona kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur sonte rreth orës 18:25 në magjistralen Pejë- Prishtinë, konkretisht…

Aksident në Bosnje, vetura përfundon në banjon e shtëpisë

Një aksident i pazakontë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shiroki Brijeg, Bosnje Hercegovinë kur drejtuesi i veturës goditi murin…