​Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë

Një aksident trafiku ka ndodhur në “Rrugën e Pejës”, magjistralja Prishtinë – Pejë. Dëshmitarë të rastit i kanë dërguar foto…

Aksident ndërmjet tri automjeteve në Komoran, ka të lënduar

Dy persona u lënduan si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në rrugën nacionale Prishtinë – Pejë, në Komoran.…

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident në Leposaviq

Një person, shtetas i Serbisë, ka vdekur dhe një tjetër është lënduar si pasojë e një aksidenti të ndodhur në…

Immobile përfshihet në aksident, ja gjendja e tij

Një moment frike për futbollistin italian Ciro Immobile. Kapiteni i Lazios është përfshirë në një aksident rrugor pranë Ponte Matteotti.…

Tre të lënduar në një aksident trafiku në “Bill Clinton”

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Bill Clinton në Prishtinë”, ku të lënduar kanë mbetur tre persona, raporton KosovaPress.…

​Aksident në Ferizaj, 7 të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mes dy veturave në fshatin Sazli të Ferizajt ku si pasojë 7 persona kanë pësuar…

Aksident në Viti, lëndohen tetë persona

Tetë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në fshatin Pozhoran të Vitisë. Policia ka…

Aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Pejë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Sllatinë, ku si pasojë janë lënduar…

Aksident në Gllarevë, pesë të lënduar

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksident që ka ndodhur në fshatin Gllarevë të Klinës. Në aksident ishin…