Ish-kryebashkiaku i Himarës aksidenton rëndë të miturin në Llogora

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Llogara, ku ish-kryebashkiaku i Himarës, Vasil Bollano, duke drejtuar automjetin tip “Benz”,…

Gjilan, një burrë dhe një grua u goditën në vendkalim për këmbësorë

Një burrë dhe një grua në Gjilan dje pranuan tretman mjekësor pasi u goditën në vendkalim për këmbësorë. Policia sot…

Vdiq burri që ishte aksidentuar në muajin tetor në Klinë

Një person që është aksidentuar në Klinë në muajin tetor, ka vdekur në QKUK. “Rr. Ymer Berisha, Klinë 18.10.2022 –…

Një këmbësore goditet nga vetura në kryeqytet

Një këmbësore është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë. Lajmin…

Aksident në rrugën Arllat-Malishevë, një i vdekur, pesë të lënduar

Një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në…

Vetaksident në rrugën Prishtinë-Ferizaj, vdiq një 36 vjeçar

Një 36 vjeçar ka vdekur sot si pasojë e një vetaksidenti që ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Lajmin për KosovaPress…

Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, i lënduari dërgohet në QKUK

Një person ka pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën nacionale Gjilan-Prishtinë. Lajmin për…

Vdiq personi që ishte aksidentuar në Lipjan

Një burrë që ishte në trajtim në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku ditë më parë,…

Një person goditet në vendkalimin për këmbësor

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Vranjevc. Personi është goditur dje nga një…

Aksident me fatalitet në Prizren

Një këmbësore vdiq sot si pasojë e një aksidenti që ndodhi në Prizren. Lidhur me rastin, ngasësi i automjetit u…