Vetaksident në Fushë Kosovë, vetura godet ndriçimin

Një vetaksident ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku një veturë ka dal nga rruga dhe ka goditur një shtyllë të…

Vetaksidentohet një makinë në Mitrovicë, lëndohen dy pasagjeret

Një drejtues me veturë nga pakujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku në Mitrovicë. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë…

Në Malishevë kamioni futet në një lokal zejtarie – tre të lënduar

Së paku tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të shkaktuar nga kamioni për grumbullimin e mbeturinave i…

Vdes një person në aksident trafiku

Sot rreth orës 07:00, në rrugën Ferizaj -Prishtinë, saktësisht në fshatin Qallapek, ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë…

Një i vdekur dhe 6 të plagosur në një aksident në Shqipëri

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Fushë Krujë. Rreth orës 17:30, saktësisht në Tapizë,…

Aksident komunikacioni në fshatin Stanterg, tre të lënduar

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 18:00, në rrugën rajonale Mitrovicë-Bajgorë, përkatësisht në fshatin Stanterg.…

Aksident i rëndë në Gramsh, 2 të vdekur dhe 8 të plagosur  

Një aksident komunikacioni me fatalitet, ka ndodhur sonte në Gramsh të Shqipërisë. Siç raporton Top Channel, dy persona kanë humbur…

​Aksident në Pestovë të Vushtrrisë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Prishtinë – Mitrovicë. Siç raporton KosoavPress, aksidenti ka ndodhur pranë…

Qyteti italian mban ditë zi për të riun shqiptar

Qyteti i Macchiagodena ditën e sotme ka qenë në zi, për shkak të ndarjes nga jeta të 20-vjeçarit shqiptar, Tomas…

Aksidenti me të vdekur në Gjilan, 7.4 vjet burg për dy të akuzuarit

Gjykata Themelore në Gjilan ka shpallur aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit M. A. duke i shqiptuar dënim prej 4 vjet…