Aksident i rëndë në Gramsh, 2 të vdekur dhe 8 të plagosur  

Një aksident komunikacioni me fatalitet, ka ndodhur sonte në Gramsh të Shqipërisë. Siç raporton Top Channel, dy persona kanë humbur…

​Aksident në Pestovë të Vushtrrisë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Prishtinë – Mitrovicë. Siç raporton KosoavPress, aksidenti ka ndodhur pranë…

Qyteti italian mban ditë zi për të riun shqiptar

Qyteti i Macchiagodena ditën e sotme ka qenë në zi, për shkak të ndarjes nga jeta të 20-vjeçarit shqiptar, Tomas…

Aksidenti me të vdekur në Gjilan, 7.4 vjet burg për dy të akuzuarit

Gjykata Themelore në Gjilan ka shpallur aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit M. A. duke i shqiptuar dënim prej 4 vjet…

48 orë ndalim për aksident trafiku me fatalitet

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, ka ndaluar të dyshuarin O.K., në kohëzgjatje prej 48 orësh, për…

Aksidentet – si mund ta shpëtoni veten nga një makinë që zhytet në ujë

Mbi 85 për qind e njerëzve, makina e të cilëve udhëton jashtë rrugës në ujë vdes, dhe vetëm në Evropë,…

Detaje të reja të aksidentit tragjik të Kobe Bryant

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare ishin duke shkuar në Akademinë Sportive Mamba të lojtarit legjendar të NBA kur…