4 të lënduar nga ndeshja e trenit me një veturë te Përroi i Njelmët në Prishtinë

Katërt persona kanë pësuar lëndime si pasojë e përplasjes së një treni dhe një veture sot rreth orës 16:00 në…

5 të lënduar në një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Pesë persona kanë marrë lëndime si pasojë e një aksidenti sonte në magjistralen Prishtinë – Ferizaj. Lajmin për KosovaPress se…

6 të lënduar në një aksident trafiku në rrugën Rahovec-Malishevë

Gjashtë persona janë lënduar, katër prej tyre rëndë, si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot në orën…

​Vdes një person në aksident trafiku në Komoran

Një person ka humbur jetën pas lëndimeve të marra nga aksidenti që ndodhi mbrëmjen e së hënës në Komoran. Aksidenti…

​Vdes personi që u aksidentua dy javë më parë

Ka ndërruar jetë personi i cili ishte aksidentuar në mesditën e 16 nëntorit në Komoran, më saktësisht në rrugën Prishtinë-Pejë.…

Aksident i rëndë në Skenderaj, humb jetën një person

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në rrugën Runik – Klladernicë, përkatësisht në kufirin Kostërc – Klladernicë, me ç‘rast…

Një automjet godet këmbësoren në Podujevë

Një 35-vjeçare ka marrë lëndime trupore si pasojë e goditjes së një automjeti sonte në rrugën “Gryka e Llapit” në…

​Kamioni godet një këmbësor tek rruga “B” në Prishtinë

Një këmbësor ka pësuar lëndime trupore shkak i goditjes nga një kamion që ndodhi të mërkurën rreth orës 12:00 në…

​Aksident në Mitrovicë, lëndohen 4 persona

Në mëngjesin e së hënës një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur në fshatin Shupkovcë. Në aksident janë përfshirë…

Përplasen tri automjete, pesë të lënduar në Harilaq

Pesë persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti të trafikut sot në Harilaq, në rrugën e Aeroportit…