​19-vjeçari ndërron jetë pasi u godit nga vetura

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në lagjen “Kodra e Trimave”, saktësisht…

​Aksidentohet për vdekje fëmija 5-vjeç në Mitrovicë

Një fëmijë 5-vjeç është aksidentuar për vdekje nga një veturë mbrëmjen e sotme në Mitrovicë. Siç bëhet e ditur, fëmija…

Mos ndalo në autoudhë apelon policia

Policia e Kosovës ka apeluar te të gjithë pjesëmarrësit në komunikacion që të kenë kujdes kur ngasin automjete nëpër autoudhë.…

​Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë, humbin jetën dy persona

Një aksident i rëndë trafiku me pasoja fatale ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme. Dy persona…

Dy të lënduar në një aksident në Mitrovicë

Dy persona kanë marrë lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku sonte rreth orës 19:00 në rrugën e “Ulqinit” në…

Tre të lënduar rëndë në autostradën “Arbën Xhaferi”

Tre persona kanë marrë lëndime të rënda si pasojë e një aksidenti sonte në  autostradën “Arbën Xhaferi”, në segmentin rrugor…

Aksident në Pogragjë të Gjilanit, vdes shoferi i kamionit

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti ndërmjet një kamioni dhe një veture sot në Pogragjë të…

Vdes një person si pasojë e aksidentit në Xërxë të Rahovecit

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur sot në Rahovec, saktësisht në drejtim të Xërxës. Si pasojë një person ka…

5 të lënduar në një vetaksident në autostradën “Arbër Xhaferi”

Pesë persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një vetaksidenti që ka ndodhur sot në autostradën “Arbër Xhaferi”, drejtimi Lipjan-Ferizaj.…

Katër të lënduar në një aksident në Gllarevë të Klinës

Katër persona janë lënduar sot si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Gllarevë të Klinës. Lajmi për KosovaPress…