Aksident në aksin Milot-Rrëshen, 4 persona në spitalin e Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në aksin Milot-Rrëshen, ku si pasojë 4 persona janë dërguar në gjendje…

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident në Klinë

Një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar, dy prej tyre në gjendje të rëndë, si pasojë e…

Godet shtyllën e betonit me veturë, tre të lënduar

Një vet aksident ka ndodhur dje në fshatin Boksh të Suharekës, pasi i dyshuari humb kontrollin mbi veturën dhe godet…

Tre të lënduar në një aksident trafiku në Deçan

Tre persona janë lënduar, njëri prej tyre më rëndë, si pasojë e një aksidenti të komunikacionit sonte në Deçan.  …

Vdes një person në aksident trafiku në Suharekë

Një person ka vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në fshatin Peqan të Suharekës…

Lirohet nga spitali i aksidentuari në Kroaci, Sveçla: Gjendja e tij është stabile

Blerim Krasniqi, i lënduari në aksidentin tragjik që ndodhi në muajin korrik tashmë është liruar nga spitali. Ministri i Punëve…

E frikshme: Kamioni godet veturën

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Pejë, përkatësisht në Sllatinë. Në xhirimet e dërguara nga lexuesit e KosovaPress-it,…

5 të lënduar në një aksident në rrugën Lushnje-Berat

Një aksident është shënuar në aksin Lushnje-Berat këtë të martë. Një automjet tip Land Rover me targa AA139ST dhe një…

Aksident në rrugën Elbasan-Peqin, 4 të lënduar

Një aksident i trefishtë është shënuar sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Dy automjete tip ‘Benz’ dhe një mjet tip ‘Foristrad’…

​Aksident në Gllaviqicë të Pejës, 4 të lënduar (video)

Një aksident ka ndodhur në rrugën Pejë – Prishtinë, saktësisht në fshatin Gllaviqicë. Sipas informacioneve të para dy automjete janë…