​Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, vdes një person dhe një tjetër lëndohet rëndë

Një 25-vjeçar ka ndërruar jetë në një aksident tragjik në Rrugën e Kombit, ndërsa një tjetër është plagosur rëndë. Automjeti…

Aksidenti tragjik në Lupç, Bulliqi ndan nga 500 euro për familjet e viktimave

Kryetari i komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka njoftuar se familjeve të tri viktimave, që pësuan në aksidentin tragjik në…

Aksident tragjik me dy të vdekur në Lushnjë

Një aksident ka ndodhur pak më parë në “Urën e Gradishtës” në Lushnjë ku për pasojë dy persona kanë ndërruar…