Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë, 9 të lënduar

Rreth orës 18:40, është raportuar për një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë -Podujevë. Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress, zëdhënësja…

​Aksident trafiku mes një motoçikletë dhe veture në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një motoçikletë dhe veture pasditen e së shtunës. Nga ky aksident është lënduar një…

Policia përfshihet në një aksident trafiku në Prishtinë

Një veturë e Policisë së Kosovës dhe një kamion janë aksidentuar mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë. Aksidenti ka ndodhur…

​Vdes një person në një aksident trafiku në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Lubizhdë të Prizrenit, ku mbeti i vdekur një person. Shoferi…

Autobusi del nga rruga në Gramsh, një i vdekur dhe nëntë të plagosur

Një autobus pasagjerësh ka dalë nga rruga në Gramsh dhe për pasojë një 30-vjeçar ka humbur jetën dhe nëntë të…

Goditen nga vetura tre këmbësorë në Prizren

Tre këmbësorë kanë pësuar lëndime trupore pasi janë goditur nga një veturë. Ngjarja ka ndodhur në Prizren, teksa të lënduarit…

Kërkohet strategji e qartë kombëtare për sigurinë rrugore

Javëve të fundit në rrugët e Kosovës janë regjistruar një numër i madh i aksidenteve rrugore, të shumta ishin edhe…

Vdes edhe anëtari i pestë i familjes Ramadani që u aksidentua në Koshare të Ferizajt

Ka ndërruar jetë edhe anëtari i pestë i familjes Ramadani që u aksidentua ditë më parë në Koshare të Ferizajt.…

Një muaj paraburgim për personin që shkaktoi aksidentin ku humben jetën 4 anëtarë të familjes Ramadani

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të…

Aksident trafiku në Prishtinë, pesë të lënduar

Pesë persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident trafiku në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësja e…
error: