Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Deçan

Një person ka vdekur dhe një ka mbetur i lënduar gjatë një aksident trafiku në fshatin Baballoq të Deçanit. Në…

Aksident në Divjakë të Shqipërisë, humb jetën një 29 vjeçar

Një aksident me pasojë vdekjen e një 29 vjeçari ka ndodhur pas mesante në Divjakë. I vdekur ka mbetur shtetasi…

Aksident trafiku në Shkabaj, një person lëndohet rëndë

Një aksident ka ndodhur në para disa minutave në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, konkretisht në fshatin Shkabaj të Obiliqit, ku si pasojë…

Kanada, 200 automjete përfshihen në një aksident dhe plagosen 70 persona

70 persona janë plagosur në një aksident ku u përfshinë 200 automjete në një autostradë të ngjeshur në një periferi…
error: