Policia jep detaje për aksidentin ku humbi jetën një person dhe u lënduan 3 të tjerë

Një person ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra në aksidentin e sotëm që ka ndodhur në fshatin Gremnikë…

Aksident me fatalitet në Gjilan, vdes motoçiklisti

Prokuroria Themelore në Gjilan, ka njoftuar se rreth orës 12:10 minuta, në Gjilan, ka ndodhur një aksident me fatalitet, në…

Tre të vdekur në një aksident trafiku në autostradën Prishtinë – Shkup

Tre persona kanë humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të…

Aksident trafiku, vdes një person

Një person i cili ka qenë i përfshirë në një aksident në fshatin Parallovë të Gjilanit, ka vdekur si pasojë…
error: