Mos e mashtroni kurrë këtë shenjë të horoskopit, është mjeshtër i hakmarrjes

Ka kaq shumë mistere rreth një Akrepi, por ka shumë gjëra për të ditur për këtë shenjë të zodiakut. Akrepat…

​Mos iu besoni: Gjashtë shenjat e zodiakut që gënjejnë më shumë

Sipas astrologjisë, disa shenja të zodiakut janë më të prira për gënjeshtra se të tjerat. Këto gjashtë shenja të zodiakut…

Horoskopi 4 Gusht

Dashi Sot mos u merr me prirjen tënde për sjellje sipërfaqësore dhe të papjekura në jetën tënde shoqërore, por edhe…

Horoskopi 24 korrik

Dashi Jepni përparësi miqësive tuaja sot, por pa qenë aq kërkues, nervozë dhe dogmatikë ndaj miqve tuaj, sepse do të…

Horoskopi 9 Korrik

Dashi Sot merreni më shumë me menaxhimin e çështjeve dhe problemeve në  familje. Jeni duke menduar për një person nga…

Horoskopi 29 Qershor

Dashi Sot përqendroheni në psikologjinë dhe veten tuaj! Arrini të kapërceni fobitë dhe ankthin më lehtë se më parë! Dita…

Horoskopi 17 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Nesër nuk do të jetë dita më e mirë për ju, veçanërisht në lidhje me dashurinë, prandaj përpiquni të…

​S’ka kuorum, nuk miratohen raporti vjetor i ARKEP-it

Në mungesë të kuorumit, deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk kanë miratuar raportin vjetor të Autoritetit Rregullator të Komunikimeve Elektronike…