Bayerni mposht Barcelonën, Liverpooli mezi fiton kundër Ajaxit

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e programit të sotëm të Ligës së Kampionëve, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas…

Drama në “Anfield Road”, Liverpooli në epërsi kundër Ajaxit – video

Nikoqirët kanë gjetur edhe golin e dytë të ndeshjes kundër Ajaxit, gol ky i cili mund të rezultojë i tre…

Pjesa e parë/Pa gola mes Bayernit e Barçës, Liverpooli e Ajaxi duke barazuar

Ka përfunduar pjesa e parë në pesë ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku kemi…

Liverpooli synon vetëm fitoren kundër Ajaxit, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes Liverpoolit dhe Ajaxit, e vlefshme kjo…

Liverpool-Ajax, formacionet e mundshme

Liverpooli do të kërkojë të këndellet në Ligën e Kampionëve pas humbjes turpëruese kundër Napolit në ndeshjen e parë të…

Trajneri i Ajaxit insiston se Antony nuk vlen 100 milionë euro

Sipas trajnerit të Ajaxit, Alfred Schreuder, Antony nuk vlen 100 milionë euro, shifër kjo të cilën Manchester United ka pranuar…

Zyrtare, Manchester United transferon Antonyn

Manchester United ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me Ajax-in për transferimin e Antony-t, me kusht që lojtari…

Marrëveshja drejt mbylljes, United paguan 100 milionë euro për Antony

Manchester United raportohet se është me të vërtetë shumë afër përfundimit të marrëveshjes me Ajaxin për të nënshkruar me sulmuesin…

United ia kalon Arsenalit me ofertë për yllin e Ajaxit

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, gjiganti anglez Manchester United ka treguar interesim serioz në shërbimet e mbrojtësit…

Interesimi nga United, ylli i Ajaxit mungon në stërvitje

Ylli i Ajaxit, Antony, ka humbur ditën e parë të stërvitjes para-sezonale me kampionët holandezë për shkak të interesimit për…