Policia mbyll dy lokale dhe ndalon një aheng në Prizren

Në realizim të vendimit të Qeverise për masat e përgjithshme dhe të veçanta për kontroll, parandalimin dhe luftimin e pandemisë…

Në një aheng familjar sekuestrohen dy armë

Policia rajonale e Mitrovicës ka ndaluar dy persona të dyshuar për gjuajtje me armë zjarri në një aheng familjar në…

Vajzë gjuan me armë në dasmë, policia heton rastin

Një vajzë ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar në Prishtinë. Rasti ka ndodhur dje pasdite, ku njësiti…

​Sekuestrohet një armë në një aheng familjar në Mitrovicë

Pasditen e së mërkurës është pati të shtëna me armë zjarri në fshatin Koshtovë të Mitrovicë. Për çka policia ka…

​Të shtëna në një aheng familjar në Vushtrri, sekuestrohet një armë

Policia ka sekuestruar një armë në një shtëpi në zonnën e banimit të fshatin Pantinë të Vushtrrisë. Në shtëpinë e…

Organizoi aheng familjar, arrestohet

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti duke mos  respektuar vendimin e qeverisë, ka organizuar aheng familjar…
error: