Reagon Agim Ademi: Do të kërkojmë drejtësi në UEFA dhe CAS

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka reaguar ashpër përmes një shkrimi të gjatë në “Facebook”, pas…

Ademi: Nuk i takon medias sportive të jetë propaganduese

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, i ka uruar gazetarët sportiv në Kosovës në ditën e tyre…

Premtohet sërish ndërtimi i një stadiumi të ri

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, të hënën pasdite vizitoi Kombëtaren e Kosovës në futboll. Ai i falënderoi futbollistët…