Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Balluku: Po merren të gjitha masat për të bërë të mundur rifillimin shumë shpejt të fluturimeve në Rinas

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë e Shqipërisë, Belinda Balluku deklaroi sot se qeveria po merr të gjitha masat për të…

Greva në Rinas, shoqërohen në polici të gjithë kontrollorët

Të gjithë kontrollorët e Albcontrol të cilët pezulluan punën në Aeroportin e Rinasit këtë të mërkurë janë shoqëruar në polici…

Tiranë, ndalohen fluturimet drejt 10 aeroporteve italiane

Autoriteti Aviacionit Civil njoftoi sot pezullimin e fluturimeve për dhe nga Tirana drejt disa qyteteve të Italisë. “Në vijim të…
error: