Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Balluku: Po merren të gjitha masat për të bërë të mundur rifillimin shumë shpejt të fluturimeve në Rinas

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë e Shqipërisë, Belinda Balluku deklaroi sot se qeveria po merr të gjitha masat për të…

Presidenti Hashim Thaçi zbret në aeroportin e Rinasit

​Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka mbërritur në mesditë në Aeroportin e Rinasit. Ai ishte rrugës për Uashington kur u…
error: