​Pasi voton, Adem Hoxha “selfie” me Vjosa Osmanin

Deputeti nga radhët e komunitetit goran Adem Hoxha është bërë pjesë e procesit të votimit për zgjedhjen e presidentit të…

Voton Adem Hoxha

Deputeti nga radhët e komunitetit goran Adem Hoxha është bërë pjesë e procesit të votimit për zgjedhjen e presidentit të…

Fadil Gashi dhe Adem Hoxha ia bëjnë kuorumin e duhur presidentit

Dy deputetët nga radhët e minoriteteve joserbe, Fadi Gashi dhe Adem Hoxha kanë arritur në sallën ku pritet të votohet…

Deputeti goran pas takimit me Kurtin dhe Osmanin: Nuk e shohim bllokadën si metodë për zgjidhje

Kryetari i partisë së goranëve të Kosovës (JGP), Adem Hoxha e ka quajtur konstruktiv takimin me kandidatin për kryeministër, Albin…

Kurti e Osmani vazhdojnë takimet me komunitetet joshumicë

Edhe sot kanë vazhduar takimet konsultuese të liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kandidat për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidates për…
error: