Arrestohen tetë persona për bixhoz të paligjshëm

Tetë persona janë arrestuar për marrjen me bixhoz të jashtëligjshëm. Policia e Kosovës ka njoftuar se tetë të dyshuarit u…

Arrestohen 8 persona nga aksioni policor, lëndohen 6 policë në veri të Mitrovicës

Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion policorë për luftimin e mallrave të kontrabanduara. Derisa në disa qytete të Kosovës…

Bie numri i rasteve me koronavirus në Spitalin e Gjakovës, rriten kërkesat për shërbimet post-COVID

Në Spitalin e Përgjithshëm të Gjakovës “Isa Grezda” aktualisht janë duke u trajtuar pesë pacientë me COVID-19, ndërsa tre janë…

5 vjet burg për personin që shkeli rregullat antiCOVID-19 dhe infektoi 8 persona

Autoritetet në Vietnam vendosën të dënojnë me 5 vjet burg një të ri për shkeljen e rregullave të koronavirusit dhe…

8 viktima nga sulmet në 3 qendra masazhi në Atlanta, arrestohet një i dyshuar

Tetë persona u vranë dhe një person u plagos në sulmet që ndodhën në 3 qendrat e masazhit në Atalanta.…

​Lëndohen 8 persona në një aksident trafiku në magjistralen Pejë-Prishtinë

Lëndohen 8 persona në një aksident trafiku në magjistralen Pejë-Prishtinë Një aksident trafiku mes një kombibusi dhe një veture ka…
error: