​COVID, mbi 60 raste aktive

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 64. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i…

​Ja sa raste aktive me COVID janë në Kosovë

Aktualisht janë 60 raste aktive me COVID-19. Në 24-orët e janë shënuar gjashtë raste të reja me koronavirus, dhe nuk…