Arrestohen 5 persona për vjedhje dhe shkatërrim të Parkut Nacional Sharri

Nga një operacion i Policisë Rajonal në Ferizaj që është zhvilluar të enjten i njohur si “Sharri 2021”, pesë persona…

Detaje nga sulmi në Angli, zbulohet identiteti i autorit që u mori jetën 5 personave

Mbrëmja e së enjtes ishte një ditë e tmerrshme në Plymouth të Anglisë, ku 6 persona mbetën të vrarë me…
error: