Rama kujton 26-vjeotorin e masakrës së Srebrenicës

Sot bëhen 26 vjet nga masakra e Srebrenicës, masakër kjo më e rënda në Evropë që nga Lufta e Dytë…

Kurti në 26-vjetorin e Srebrenicës: Themeli i paqes në Ballkan është ndëshkimi i kriminelëve

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka kujtuar 26-vjetorin e masakrës së Srebrenicës. Kurti thotë se duan paqe dhe barazi mes…