Horoskopi 2 Korrik

Dashi Ka gjasa të mos ndiheni shumë mirë nga ana shëndetësore gjatë ditës së sotme, ndaj edhe nuk do të…

31 vjet nga Deklarata Kushtetuese e 2 Korrikut

Sot mbushen 31 vjet që kur delegatët e atëhershëm të Kuvendit të Kosovës, miratuan Deklaratën Kushtetuese të 2 Korrikut. Në…

​Kuvendi sot seancë solemne për Deklaratën Kushtetuese të 2 Korrikut

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancë solemne për shënimin e 31-vjetorit të miratimit të Deklaratës Kushtetuese të 2…

Viti shkollor përfundon me 2 korrik

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci  ka prezantuar punën që ka bërë prej marsit kur edhe e…