​Haxhiu pas vendimit për Gucatin e Haradinajn: Nuk e kam parë seancën

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu nuk ka komentuar vendimin e parë të Speciales, sipas të cilit me nga 4 vite…

Gucati e Haradinaj dënohen me nga 4.5 vite burg, të pafajshëm për vetëm një pikë të aktakuzës

Trupi Gjykues në krye me Charles L. Smtih III i ka shpallur fajtor Hysni Gucatin dhe Nasim Haradinajn duke i…