Sveçla: Kemi qenë të përgatitur që edhe fizikisht të largojmë barrikadat në veri

Me kërkimfalje nga ana e nënkryetarit të komisionit për Siguri dhe Mbrojtje, Enver Dugolli, ka nisur raportimi i ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtorit të Policisë, Samedin Mehmeti, të cilët ishin përzënë nga kryetari i këtij komisioni, Bekë Berisha, pas tensionit që pati mes tyre. Me këtë rast, Sveçla para deputetëve të … Continue reading Sveçla: Kemi qenë të përgatitur që edhe fizikisht të largojmë barrikadat në veri