Sveçla: I plagosuri në Pejë është arrestuar, po punojmë në zbardhjen e rastit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka njoftuar se i plagosuri në ngjarjen ku mbeten të vdekur dy persona është arrestuar. Përmes një statusi në Facebook, Sveçla ka thënë se siguria dhe mirëqenia e qytetarëve tanë është qenësore, andaj shton se janë të përkushtuar, që me të gjitha kapacitetet të zbardhin rastin. “Sapo më … Continue reading Sveçla: I plagosuri në Pejë është arrestuar, po punojmë në zbardhjen e rastit