Superliga, rezultatet e dy ndeshjeve pas pjesës së parë

Superliga, rezultatet e dy ndeshjeve pas pjesës së parë

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të Superligës që po zhvillohen sot dhe të cilat kanë filluar nga ora 17:00.

Vetëm një gol është realizuar në të dy takimet, përcjellë KosovaPress.


Është skuadra e Malishevës ajo që ka shkuar në pushim ndërmjet dy pjesëve me epërsi minimale me golin e Muhamet Hysenit në minutën e 35-të.

Ndeshja tjetër, ajo derbi ndërmjet Dritës dhe Llapit vazhdon të jetë me rezultat të barabartë (0-0).

Lexo edhe

Video