Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje

Dje u hap xhiroja e pestë e Superligës së Kosovës me ndeshjen e zhvilluar nga ora 15:00 ndërmjet Besës së Pejës dhe Trepçës 89’ e nga ku triumfues dolën vendasit me rezultat 2-1.

Sot, zhvillohet edhe tri ndeshje të tjera mjaftë interesante.


Me fillim nga ora 14:30, ballafaqohen Feronikeli dhe Drita.

Ndërsa nga ora 16:00 zhvillohen edhe dy ndeshje të tjera dhe ato janë:

Ballkani – Drenica

Prishtina – Llapi

Lexo edhe

Video

error: