Superliga e Kosovës rikthehet sot me tri ndeshje interesante

Superliga e Kosovës rikthehet sot me tri ndeshje interesante

Superliga e Kosovës i rikthehet aksionit sot me tri ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e shtatë të këtij sezoni.

Që të tri ndeshjet do të zhvillohen në orarin e njëjtë me fillim nga ora 15:00, ku kampioni, Ballkani është mysafirë i Fushë Kosovës, raporton KosovaPress.

Ndërkaq, skuadra e Malishevës e pret në shtëpi liderin aktual, Llapin.

Po ashtu, ndeshje interesante do të jetë edhe ajo mes Gjilanit dhe skuadrës së Lirisë.


Programi i sotëm:

15:00 Fushë Kosova – Ballkani

15:00 Malisheva – KF Llapi

15:00 Gjilani – Liria

Lexo edhe

Video