Superliga e Kosovës, rezultatet e ndeshjeve të sotme

Superliga e Kosovës, rezultatet e ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar tri ndeshjet e Superligës së Kosovës të zhvilluara sot nga ora 16:00 dhe të cilin ishin të vlefshme për xhiron e katërt.


Drita e ka mposhtur Besën e Pejës me rezultat 3-1.

Llapi ka pësuar humbjen e radhës nga Ballkani i Suharekës, kurse Trepça 89’ e ka mposhtur Pirhstinën me rezultat minimal 1-0.

Lexo edhe

Video

error: