Superliga e Kosovës, fillon ndeshja mes Ballkanit e Trepçës ‘89

Superliga e Kosovës, fillon ndeshja mes Ballkanit e Trepçës ‘89

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes mes Ballkanit dhe skuadrës së Trepçës ’89.


Përballja e sotme i takon ndeshjes së mbetur të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës, ku Ballkani do ta synojë me çdo kusht fitoren, raporton KosovaPress.

Momentalisht, Ballkani zë vendin e dytë në tabelë në kuotën e 33 pikëve pas 15 ndeshjeve, krahas Trepçës ’89 që renditet në vendin e nëntë me 18 pikë të arkëtuara.

Lexo edhe

Video