Superliga e Kosovës, dy ndeshje interesante në programin e sotëm

Superliga e Kosovës, dy ndeshje interesante në programin e sotëm

Superliga e Kosovës vazhdon sot me dy ndeshje interesante të parapara për programin e ditës së mërkurë, përcjell KosovaPress.

KF Llapi pret skuadrën e Prishtinës në stadiumin “Zahir Pajaziti” me fillim nga ora 13:00, dhe Besa do të zhvillojë ndeshje në udhëtim tek Trepça ’89 në stadiumin “Riza Lushta”, po ashtu me fillim nga ora 13:00.


Programi i ditës së mërkurë në kuadër të Superligës së Kosovës është i bashkangjitur më poshtë.

13:00 KF Llapi (9) – FC Prishtina (4) (Stadiumi Zahir Pajaziti)

13:00 Trepça ’89 (8) –  FC Besa (10) (Stadiumi Riza Lushta)

Lexo edhe

Video

error: