Supergol në ndeshjen Itali – Zvicër – video

Supergol në ndeshjen Itali – Zvicër – video

Italia e ka dyfishuar  epërsinë ndaj Zvicrës me të filluar pjesa e dytë e kësaj ndeshjeje.


Është përsëri mesfushori Manuele Locatelli ai që e ka realizuar golin e dytë personal në këtë ndeshje dhe ishte një gol jashtëzakonisht i bukur nga distanca, përcjellë KosovaPres.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.