Super përballja mes Trepçës e Pejës, ja statistikat dhe rezultati i çerekut të parë – foto

Super përballja mes Trepçës e Pejës, ja statistikat dhe rezultati i çerekut të parë – foto

Momentalisht është duke u zhvilluar super përballja mes klubit të basketbollit Trepça dhe Pejës, ku kemi epërsi të madhe nga nikoqirët në çerekun e parë.


Trepça e ka mbyllur çerekun e parë në epërsi me shifrat 23:12 në ndeshjen e katërt gjysmëfinale kundër Pejës që po zhvillohet në palestrën “Karagaçi”, përcjell KosovaPress.

Statistikat e ndeshjes i gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video