Super ofertë në Hotel superluksoz vetëm me Fibula

Super ofertë në Hotel superluksoz vetëm me Fibula

Agjensia Turistike Fibula ka prezantuar një super ofertë në hotelin superluksoz “Select Hill Conference & SPA 5*”, i cili gjendet në  Tiranë.

Super Ofertë në Hotel Superluksoz, vetëm me super Fibula ✨ ✨

***

SELECT HILL CONFERENCE & SPA 5* – BB.

Dajti, Tiranë!

Çmimi prej 43€ për person, në dhomë standarde, dyshe!

***

Në çmim përfshihet:

* Fjetje me mëngjes,

* Pishina e brendshme dhe SPA punon 24 ore, ushqim 24 ore


* Parking ,

* Wifi.

***

Për me shumë kliko linkun 👇

https://www.fibula-ks.com/selecthillspa

VETËM me FIBULA your TRAVEL expert!

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

Lexo edhe

Video