Super ofertë në ALER Group në Vlorë

Super ofertë në ALER Group në Vlorë

KORRIK – VERA 2022 NË VLORË🌞 🏖

➱  70€ dhoma me mengjes

Te perfshira ne cmim:

👉Akomodimi

👉Pije te percaktuara pa limit

👉Plazhi privat


👉Shezllonet ne plazh & pishine

👉Parking & wi-Fi

👉Sherbim recepsioni 24

Zgjedhe ofertën tuaj , dhe kënaquni🌹

Për rezervime kontakto:

☎️ +355694504541

📍 Rruga Petro Marko, Vlorë, Albania

Video