Super ofertë korrik – Vera 2022 në Karpen

Super ofertë korrik – Vera 2022 në Karpen

ARIA Karpen Resort & SPA sjell super ofertën e saj për muajin korrik – Vera 2022 në Karpen.

All Inclusive prej 70€ për person

Të përfshira në çmim:

Akomodimi

Mëngjesi, dreka & darka

Pije të përcaktuara pa limit

Spa

Pishina verore

Plazhi privat

Shezllonet ne plazh & pishine


Parking & Wi-Fi

Shërbim recepsioni 24 ore.

Fëmijët:

0-5 vjet FREE

6-10 vjet 50% zbritje

Zgjedhe ofertën tuaj dhe kënaquni

Për rezervime kontakto:

+355694504541(tel, Viber, WhatsApp)

[email protected]

Aria Karpen Resort & SPA

.

Lexo edhe

Video