Super gol nga Uran Bislimi, Kosova drejt fitores me Ishujve Faroe

Super gol nga Uran Bislimi, Kosova drejt fitores me Ishujve Faroe

Mesfushori kosovar 22-vjeçar, Uran Bislimi ka shënuar një gol fantastik në ndeshjen miqësore mes Kombëtares së Kosovës dhe Ishujve Faroe.


Ai ka shënuar në minutën e 65.

Loja po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku “Dardanët” treguan paraqitje më të mirë përgjatë kësaj pjese të parë, duke pasur posedimin e topit në favor me 53%.

Lexo edhe

Video