Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Sulmon PSG, shënon Bayerni – video

Sulmon PSG, shënon Bayerni – video

Bayerni i Munichut ka kaluar në epërsi ndaj Paris – Saint – Germain me golin e Choupo – Moting.

Moting realizoi në minutën e 41’ të ndeshjes dhe goli erdhi pikërisht në momentet kur PSG po e sulmonte ashpër Bayernin dhe madje goditi dy herë shtyllën.


Ja goli:

Lexo edhe

Video

error: