Sulmon Gjermania, shënon Portugalia – video

Sulmon Gjermania, shënon Portugalia – video

Në stadiumin “Allianz Arena” po zhvillohet një superndeshje ndërmjet Portugalisë dhe Gjermanisë.

Pas 15 minutave lojë ku u pa një dominim total nga Gjermania një kundërsulm i shpejtë bëri që Cristiano Ronaldo të shënojë për epërsinë e portugezëve.


Ylli i Juventusit i asistoi nga ai mi Liverpoolit Deigo Jota.

Ja goli:

Lexo edhe

Video

error: