Sulmon fizikisht babain e tij

Sulmon fizikisht babain e tij

Një person është arrestuar mbrëmë në Ferizaj, pasi pas një mosmarrëveshje në familje e ka sulmuar fizikisht babin e tij.


Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe

Video

error: