Sulmon bashkëshorten dhe vajzën, arrestohet

Sulmon bashkëshorten dhe vajzën, arrestohet

Një persin është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dy viktimat bashkëshorten dhe vajzën e tij.


Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video